0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Mes Rafsanjan
۰
۲
Esteghlal Tehran
Finished
۲۰:۰۰
Zob Ahan
۰
۰
Nassaji Mazandaran
Finished
۲۰:۰۰
Havadar SC
۰
۰
Gol Gohar
Finished
۲۰:۰۰
Aluminium Arak
۰
۰
Paykan
Cancelled
۲۰:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
۱
۴
Nasaf Qarshi
Finished
۱۸:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۳
۰
FK Kokand 1912
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Excelsior Rotterdam
-
-
ADO Den Haag
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
1.FC Dynamo Dresden
-
-
1. FC Kaiserslautern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۰
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۹:۴۵
  Jamaica Premier League
Portmore United
۰
۱
Montego Bay United
Finished
۰۲:۳۰
Molynes United FC
۳
۳
Amett Gardens
Finished
۰۵:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۱
۰
JK Tammeka Tartu
inprogress
۲۱:۳۰
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme Kalju
Finished
۱۹:۳۰
Tallinna JK Legion
۱
۳
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
Rangers de Talca
۲
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۵:۰۰
Deportes Recoleta
۲
۳
San Luis de Quillota
Finished
۰۲:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۵
۱
Santiago Morning
Finished
۰۵:۰۰
  Asia AFC Cup
Dhofar
۱
۱
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۹:۳۰
Gokulam FC
۱
۲
Bashundhara Kings
Finished
۱۵:۳۰
Al Ansar Beirut
۰
۴
Al Seeb
Finished
۱۹:۳۰
Maziya SRC
۲
۵
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۹:۳۰
Tishreen
۳
۱
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Atalanta U19
۱
۱
Juventus U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo City Torque
۱
۱
Plaza Colonia
Finished
۰۲:۳۰
  Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Australia FFA Cup
Playford Patriots
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۱۴:۰۰
West Adelaide
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۴:۳۰
North Pine
۰
۶
Brisbane City
Finished
۱۴:۰۰
  Cambodia Cup
Preah Khan Reach Svay Rieng
۰
۲
Visakha FC
Finished
۱۶:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۰
۱
Pachuca (W)
Finished
۰۵:۳۵
  Nepal C Division
Swoyambhu Club
۲
۳
Mahabir Club
Finished
۱۱:۳۰
Sanepa Club
۰
۲
Khalibari Youth FC
Finished
۰۸:۱۵
Birgunj Youth Academy
۱
۵
Planning Boys United
Finished
۱۴:۴۵
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Racing de Cordoba
۱
۱
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۰۴:۰۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۳
۱
UMF Selfoss (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۰
۰
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Bangladesh Championship League
Farashganj SC
۰
۲
Gopalgonj SC
Finished
۱۶:۴۵
  Cameroon Elite One
Yong Sp. Academy
۰
۰
Fauve Azur Elite
Finished
۱۷:۳۰
Stade Renard
۱
۱
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۷:۳۰
Union Sportive de Douala
۱
۱
Panthere de Nde
Finished
۱۹:۳۰
Les Astres
۱
۰
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Bamboutos
۰
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۲
۱
Dragon FC Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Avion Academy
۲
۰
New Star de Douala
Finished
۱۹:۳۰
PWD Bamenda
۲
۰
OFTA
Finished
۱۷:۳۰
Tonnerre Yaounde
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
۱
۲
Eding Sport FC
Finished
۱۹:۰۰
Union de Loum
۰
۱
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۹:۳۰
Djiko FC de Bandjoun
۰
۰
Racing de Bafoussam
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Superettan
Jonkopings Sodra
۰
۰
Skovde AIK
inprogress
۲۱:۳۰
Ostersunds FK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۲۱:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۷
۱
NSI Runavik II
Finished
۰۰:۱۵
  Iran 2nd Division
Shohada Babolsar
۱
۲
Niroye Zamini
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Trem AP
۲
۱
Humaita
Finished
۰۳:۴۵
  Paraguay Division Intermedia
Guarani de Trinidad
۱
۲
Fernando de la Mora
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۲
Club General Martin Ledesma
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Atletico Huracan
-
-
CSYD Madryn
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۵
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Hills Hawks SC
۱
۲
Eastern United
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Serie C
Ypiranga RS
۲
۱
Remo PA
Finished
۰۳:۳۰
  India Chennai Senior Division
Viva Chennai
۱
۱
Chennai Customs
Finished
۱۵:۰۰
Swaraj
۲
۱
Southern Railway
Finished
۱۳:۰۰
  Argentina Reserve League
Almagro Reserves
۱
۱
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۷:۰۰
UAI Urquiza Reserves
۰
۰
CA San Miguel Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Lujan Reserves
۳
۰
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۱
۱
Quilmes Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Real Pilar Reserves
۰
۲
Deportivo Espanol Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Excursionistas Reserves
۱
۲
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۱
۰
San Martin Burzaco Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Victoriano Arenas Reserves
۳
۰
Puerto Nuevo Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Chile Segunda Division
Deportes Limache
۰
۰
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۳:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۱
۲
Ghazl Al Mehalla
inprogress
۲۱:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۶
۲
The Gap NPL (W)
Finished
۱۴:۰۰
Logan Lightning (W)
۰
۰
Mitchelton (W)
inprogress
۱۴:۰۰
  World Friendly Club Matches
Druk Lhayul FC
۱
۵
Thimphu City
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga
MSK Zilina
۰
۲
FK AS Trencin
inprogress
۲۰:۳۰
DAC Dunajska
۰
۰
Tatran Liptovsky Mikulas
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
Union Gurten
۰
۰
Ried II
inprogress
۲۱:۳۰
SC Gleisdorf
۰
۰
Bad Gleichenberg
inprogress
۲۱:۳۰
SK Sturm Graz II
۳
۰
SK Treibach
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Regional League
Real Santuario
۲
۰
Politecnico J.I.C.
inprogress
۲۱:۳۰
Leones Reserves
۲
۱
Atletico Nacional Medellin Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Medellin City FC
۵
۲
Estudiantes de Medellin
Finished
۱۹:۳۰
  Uruguay Reserve League
CA River Plate Montevideo Reserves
۲
۱
CA Rentistas Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Defensor Sporting Reserves
۰
۱
Nacional de Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Taca Revelacao U23
Estoril U23
۰
۰
Braga U23
inprogress
۲۰:۳۰
  Turkey 3. Lig
Artvin Hopaspor
۰
۰
Arnavutkoy
inprogress
۲۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Villa Espanola
-
-
Club Atletico Cerro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Juventud Piedras
-
-
Atenas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Katwijk
-
-
IJsselmeervogels
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sparta Rotterdam Reserves
-
-
Koninklijke HFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Amsterdam FC
-
-
Excelsior Maassluis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
GVVV Veenendaal
-
-
De Treffers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Volendam Reserves
۰
۰
Rijnsburgse Boys
inprogress
۲۲:۰۰
  Malaysia Premier League
Kuching FA
۱
۵
Terengganu II
Finished
۱۶:۴۵
  Sweden U21 Allsvenskan
Utsiktens BK U21
۲
۲
Varbergs BoIS U21
Finished
۱۹:۰۰
Elfsborg U21
۹
۱
Norrby IF U21
Finished
۱۹:۳۰
  Israel State Cup
Hapoel Beer-Sheva
۰
۰
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Montenegro First League
FK Rudar Plevlja
-
-
FK Jezero Plav
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Buducnost Podgorica
-
-
OFK Petrovac
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Sutjeska Niksic
-
-
FK Mornar Bar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fk Iskra Danilovgrad
-
-
FK Zeta Golubovci
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Decic Tuzi
-
-
FK Podgorica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Finland Suomen Cup
Klubi 04
۰
۴
HJK Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kolmonen
ACE
۱
۳
FC Melody
inprogress
۲۱:۳۰
FC Haka Juniors
۳
۰
PJK
inprogress
۲۱:۰۰
MPS
-
-
ToTe
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۰
  Austria Landesliga
SAK Klagenfurt
۰
۰
VST Volkermarkt
inprogress
۲۱:۰۰
Weinland Gamlitz
۰
۱
DSV Leoben
inprogress
۲۱:۳۰
  South Africa Premier League
Orlando Pirates FC
۰
۰
Maritzburg United
inprogress
۲۲:۰۰
Amazulu FC
۱
۲
Golden Arrows
Finished
۱۷:۳۰
Amazulu FC
-
-
Golden Arrows
Cancelled
۱۷:۳۰
  Iceland 4. Deild
Stokkseyri
۱
۵
KFK Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
KFB
۰
۸
Isbjorninn Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Mbeya City
۰
۱
Coastal Union
Finished
۱۵:۳۰
Ruvu Shooting
۱
۱
Azam FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Tiller IL
۳
۱
Byåsen Toppfotball
inprogress
۲۱:۰۰
  World Friendly International Matches U23
Iraq U23
۰
۱
Iran U23
inprogress
۲۱:۰۰
  Colombia U19 Championship
Atletico Zamba U19
۱
۰
Academia de Crespo U19
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Cockburn City U20
۳
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Chaco For Ever
۰
۱
Almagro
Finished
۰۴:۴۰
  Colombia Primera B
Deportes Quindio
۲
۱
Bogota FC
Finished
۰۳:۳۰
Fortaleza FC
۲
۱
Tigres FC
Finished
۰۵:۳۰
  Mongolia 2nd League
Tuuliin Tom Tulnuud
۳
۲
Shonkhoruud
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TuS Mayen
۰
۰
SG Ellscheid
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
TSV Kronshagen
۰
۰
Eutin 08
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland Regional League
KS Raszyn II
۱
۲
Przyszlosc Wlochy
inprogress
۲۰:۳۰
  Turkey 2. Lig Playoffs
Tarsus Idman Yurdu
۱
۱
Karacabey Belediyespor
inprogress
۲۱:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۳
Bodrumspor
Finished
۱۷:۰۰
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۰
۰
Oakleigh Cannons
Finished
۱۴:۰۰
  Estonia U19 League
Tartu JK Tammeka U19
۲
۱
Tartu Helios U19
Finished
۱۹:۰۰
  Latvia LMT Virsliga
Tukums 2000
۰
۳
Valmieras FK
Finished
۲۰:۰۰
FK Auda
۱
۲
FK Liepaja
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland Iceland Cup
Hottur/Huginn
۱
۱
Aegir
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga Playoffs
Spvgg Ansbach
۰
۰
SC Eltersdorf
inprogress
۲۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
۰
۰
North Star
inprogress
۱۴:۱۵
Surfers Paradise
۰
۰
Virginia United
inprogress
۱۴:۱۵
  Botswana Premier League
Botswana Defence Force
۴
۱
Gilport Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
Masitaoka FC
۱
۱
Orapa United FC
Finished
۱۵:۳۰
Security Systems FC
۱
۲
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۵:۳۰
Morupule Wanderers
۱
۳
Extension Gunners
Finished
۱۵:۳۰
Sua Flamingoes
۱
۱
Prisons XI Gaborone
Finished
۱۵:۳۰
Notwane FC
۰
۰
Gaborone United
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. Division
Mladost DG
۳
۱
Berane
Finished
۲۰:۰۰
OFK Titograd Podgorica
۱
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۲۰:۰۰
Igalo
۰
۳
FK Bokelj Kotor
Finished
۲۰:۰۰
FK Kom Podgorica
۳
۱
FK Cetinje
Finished
۲۰:۰۰
FK Arsenal Tivat
۵
۳
FK Grbalj Radanovici
Finished
۲۰:۰۰
  Kuwait Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma
inprogress
۲۰:۴۵
  Sweden U21 Allsvenskan Sodra
IFK Varnamo U21
۰
۰
Halmstads BK U21
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید